Екологічний тренінг як засіб формування у старших дошкільників навичок, орієнтованих на сталий розвиток

Бернар І.М. and Горопаха Н.М. (2022) Екологічний тренінг як засіб формування у старших дошкільників навичок, орієнтованих на сталий розвиток. Наука, освіта, суспільство очима молодих. p. 4.

[img]
Preview
Text
Бернар І.М., Горопаха Н.М..pdf

Download (4MB) | Preview
Item Type: Article
Additional Information: Бернар І.М. Екологічний тренінг як засіб формування у старших дошкільників навичок, орієнтованих на сталий розвиток / І.М.Бернар, Н.М.Горопаха // Наука, освіта, суспільство очима молодих : зб. матеріалів XV Всеукр. наук.-практ. конф. здобув. вищої освіти та молодих учених, м. Рівне, 17 трав. 2022 р. Рівне : РДГУ, 2022. - С. 4.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
5 Математика. Природничі науки > 50 Загальні відомості про математичні та природничі науки > 504 Наука про навколишнє середовище. Екологія
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти ім. Поніманської Т. І.
Depositing User: Наталія Гуменюк
Date Deposited: 31 Jan 2023 08:58
Last Modified: 31 Jan 2023 08:58
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10671

Actions (login required)

View Item View Item