НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЯК ДРУГОЇ ІНОЗЕМНОЇ

Ясногурська Л. and Мороз Н. (2022) НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЯК ДРУГОЇ ІНОЗЕМНОЇ. Інноватика у вихованні, 2022 (вип.15). pp. 279-284. ISSN 2411-4553

[img]
Preview
Text
Ясногурська Л., Мороз Н..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У статті розглядаються питання, пов’язані з проблемами викладання англійської мови як другої іноземної на базі першої – німецької. Зазначено, що досліджувана проблема є складною і вимагає врахування лінгвістичного досвіду здобувачів освіти та опори на порівняльно-співставний аналіз тих іноземних мов, які вивчаються в закладі освіти: англійської, німецької та української. Цей процес називається навчальною багатомовністю, для якого характерні прояви інтерференції та перенесення. З метою удосконалення навчання необхідно здійснювати порівняльне вивчення мовленнєвих явищ обох мов. Виявлення схожих і відмінних рис сприяє оптимізації вивченню другої іноземної мови.

Item Type: Article
Additional Information: Ясногурська Л. Навчання англійської мови як другої іноземної / Л. Ясногурська, Н. Мороз // Інноватика у вихованні : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т ; упоряд.: О.Б. Петренко ; ред. кол.: О.Б. Петренко, Н.Б. Грицай, Т.С. Ціпан та ін. - Рівне : РДГУ, 2022. - Вип. 15. - С. 279-284.
Uncontrolled Keywords: білінгвізм, навчання багатомовності, порівняльно-співставний аналіз, інтерференція, перенесення, мовленнєві вміння, граматичні явища.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля
8 Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство > 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови
Divisions: Філологічний факультет > Кафедра іноземних мов
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 02 Mar 2023 13:19
Last Modified: 02 Mar 2023 13:19
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/10888

Actions (login required)

View Item View Item