СУТНІСТЬ ТА КОМПОНЕНТИ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДО ВИРІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЗАДАЧ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НУШ

Пилипюк Н.О. and Стельмашук Ж.Г. (2022) СУТНІСТЬ ТА КОМПОНЕНТИ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДО ВИРІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЗАДАЧ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НУШ. Професійний розвиток педагога, 2022. pp. 85-86.

[img]
Preview
Text
Пилипюк Н.О., Стельмашук Ж.Г..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Уміння вирішувати педагогічні ситуації та задачі в освітньому процесі Нової української школи є одним з показників професіоналізму учителя. Відтак, професійна підготовка у закладі вищої освіти повинна передбачати створення умов для формування такої готовності, що актуалізує необхідність уточнення сутності означеного поняття та його складових. Формування готовності майбутніх учителів початкових класів до вирішення педагогічних ситуацій та задач являє собою цілеспрямований та організований процес впливу на свідомість, почуття, волю особистості здобувача вищої освіти з метою набуття здобувачами освіти позитивної мотивації до вирішення педагогічних ситуацій та задач, системи знань, умінь та навичок, практичного досвіду з питань вирішення педагогічних ситуацій та задач в освітньому процесі початкової школи на рефлексивній основі.

Item Type: Article
Additional Information: Пилипюк Н.О.Сутність та компоенти готовності майбутніх учителів початкових класів до вирішення педагогічних ситуацій та задач в освітньому процесі НУШ / Н.О. Пилипюк; наук. керівник Ж.Г. Стельмашук // Професійний розвиток педагога: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., м. Рівне, 28 квіт. 2022 р. - Рівне : РДГУ, 2022. - С. 85-86.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 27 Apr 2023 09:58
Last Modified: 27 Apr 2023 09:58
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11151

Actions (login required)

View Item View Item