МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ АРТ-ПЕДАГОГІКИ У ВИХОВНІЙ РОБОТІ З МОЛОДШИМИ ШКОЛЯРАМИ

Свистун В.П. and Пустовіт Г.П. (2022) МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ АРТ-ПЕДАГОГІКИ У ВИХОВНІЙ РОБОТІ З МОЛОДШИМИ ШКОЛЯРАМИ. Професійний розвиток педагога, 2022. pp. 98-101.

[img]
Preview
Text
Свистун В.П., Пустовіт Г.П..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У контексті арт-педагогіки художню діяльність можна назвати спонтанною на відміну від планованої та ретельно організованої діяльності з навчання мистецтва чи ремесел різних груп людей. Дослідники, що займаються терапією як мистецтвом, погоджуються в тому, що художні здібності або спеціальна підготовка дітей не потрібні для використання художньої творчості як терапевтичного засобу. Для терапії мистецтвом важливим є сам процес і ті особливості, які кінцевий продукт творчості допомагає виявити в психічному житті творця.

Item Type: Article
Additional Information: Свистун В.П. Можливості використання засобів арт-педагогіки у виховній роботі з молодшими школярами / В.П. Свистун; наук. керівник Г.П. Пустовіт // Професійний розвиток педагога: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф., м. Рівне, 28 квіт. 2022 р. - Рівне : РДГУ, 2022. - С. 98-101.
Uncontrolled Keywords: виховні засоби, арт-педагогіка, молодші школярі.
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика)
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра теорії і методики виховання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 28 Apr 2023 07:43
Last Modified: 28 Apr 2023 07:43
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/11155

Actions (login required)

View Item View Item