РОЗВ’ЯЗУВАННЯ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА ПОБУДОВУ КВАЗІКОНФОРМНИХ СІТОК МЕТОДОМ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Бомба А.Я. and Русий Д.Е. (2007) РОЗВ’ЯЗУВАННЯ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА ПОБУДОВУ КВАЗІКОНФОРМНИХ СІТОК МЕТОДОМ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ. Волинський математичний вісник, 2007 (Вип. 4). pp. 17-27.

[img]
Preview
Text
Бомба А.Я., Русий Д.Є..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

На основі методу скінченних елементів розроблено алгоритм побудови динамічних сіток квазіідеальних полів для чотирикутних областей, обмежених лініями течії та еквіпотенціальними лініями, з урахуванням зворотного впливу характеристик процесу на характеристики середовища.

Item Type: Article
Additional Information: Бомба А.Я. Розв’язування нелінійних крайових задач на побудову квазіконформних сіток методом скінченних елементів / А.Я. Бомба, Д.Є. Русий // Волинський математичний вісник. Сер. Прикладна математика : зб. наук. пр. - Рівне : РДГУ, 2007. - Вип. 4(13). - С. 17-27.
Uncontrolled Keywords: нелінійні крайові задачі, побудова квазіконформних сіток методом скінченних елементів.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки > 51 Математика > 519.6 Обчислювальна математика
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційних технологій та моделювання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 12 Jan 2024 10:55
Last Modified: 12 Jan 2024 10:55
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/12300

Actions (login required)

View Item View Item