ЧИСЕЛЬНЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ МОДЕЛЬНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА КВАЗІКОНФОРМНІ ВІДОБРАЖЕННЯ В ОБЛАСТЯХ З ВІЛЬНИМИ МЕЖАМИ ТА ОДНОРІДНИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ

Гаврилюк В.І. (2007) ЧИСЕЛЬНЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ МОДЕЛЬНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА КВАЗІКОНФОРМНІ ВІДОБРАЖЕННЯ В ОБЛАСТЯХ З ВІЛЬНИМИ МЕЖАМИ ТА ОДНОРІДНИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ. Волинський математичний вісник, 2007: Вип.4. pp. 65-75.

[img]
Preview
Text
Гаврилюк В.І..pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Розроблено алгоритм числового розв’язання модельних крайових задач на квазіконформні відображення в областях з вільними межами та однорідними включеннями.

Item Type: Article
Additional Information: Гаврилюк І.В. Чисельне розв’язання модельних крайових задач на квазіконформні відображення в областях з вільними межами та однорідними включеннями / І.В. Гаврилюк // Волинський математичний вісник. Сер. Прикладна математика : зб. наук. пр. - Рівне : РДГУ, 2007. - Вип. 4(13). - С. 65-75.
Uncontrolled Keywords: модельні крайові задачі, квазіконформні відображення в областях з вільними межами та однорідними включеннями.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки > 51 Математика > 519.6 Обчислювальна математика
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційних технологій та моделювання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 13 Jan 2024 09:56
Last Modified: 13 Jan 2024 09:56
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/12306

Actions (login required)

View Item View Item