Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДО СТВОРЕННЯ ІГРОВОЇ ЛОКАЦІЇ ТА ПЕРСОНАЖА ЗАСОБАМИ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ

Окопник О.М. та Войтович І.С. (2024) ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДО СТВОРЕННЯ ІГРОВОЇ ЛОКАЦІЇ ТА ПЕРСОНАЖА ЗАСОБАМИ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ. Інформаційні технології в професійній діяльності, 2024. с. 64-67.

[img] Текст
Окопний Олексій Михайлович, Войтович І.С..pdf

Завантажити (3MB)

Анотація

У публікації розглянуто процес підготовки майбутніх фахівців у галузі цифрових технологій для розробки ігрових локацій та персонажів з використанням сучасних засобів 3D-моделювання. Досліджено ключові методи та інструменти 3D-моделювання, які застосовуються в процесі створення віртуальних середовищ та персонажів для ігрової індустрії. Визначено особливості навчальних підходів, що сприяють розвитку практичних навичок і креативного мислення у студентів, а також їх адаптації до потреб ринку праці. Робота містить аналіз програмного забезпечення для 3D-моделювання, зокрема 3DS MAX, та описує найкращі рішення створення 3д моделей для ефективної підготовки студентів. Висновки дослідження можуть бути корисними для вдосконалення навчальних програм з 3D-моделювання в освітніх установах.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Окопник О.М. Підготовка майбутніх фахівців цифрових технологій до створення ігрової локації та персонажа засобами 3D-моделювання / О.М.Окопник, І.С.Войтович // Інформаційні технології в професійній діяльності : матеріали XVІІ Всеукр. наук.-практ. конф. 5 листоп. 2024 р. м.Рівне. - Рівне : РВВ РДГУ, 2024. - С. 64-67.
Тематика (за УДК): 0 Загальний відділ > 00 Загальні питання науки та культури > 004 Комп'ютерна наука та технологія. Застосування комп'ютера. Оброблення даних
3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
Підрозділи: Факультет математики та інформатики > Кафедра цифрових технологій та методики навчання інформатики
Користувач, що депонує: Ірина Гаврилюк
Дата внесення: 02 Бер 2026 10:58
Останні зміни: 02 Бер 2026 10:58
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/20815

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу