Радько Н.Г. (2024) ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНИХ УРОКІВ З ІНФОРМАТИКИ В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ. Інформаційні технології в професійній діяльності, 2024. с. 93-98.
|
Текст
Радько Наталія Геннадіївна.pdf Завантажити (3MB) |
Анотація
У статті обґрунтовано поняття штучного інтелекту, фактори його стрімкого розвитку, який вплив нейромережі мають на освіту. Наведенні приклади освітніх вебресурсів з елементами штучного інтелекту, зазначені переваги їх використання при підготовці пробних уроків з інформатики здобувачами фахової передвищої освіти.
| Тип елементу: | Стаття |
|---|---|
| Додаткова інформація (бібліографічний опис): | Радько Н.Г. Особливості використання елементів штучного інтелекту при підготовці до проведення пробних уроків з інформатики в початкових класах / Н.Г.Радько // Інформаційні технології в професійній діяльності : матеріали XVІІ Всеукр. наук.-практ. конф. 5 листоп. 2024 р. м.Рівне. - Рівне : РВВ РДГУ, 2024. - С. 93-98. |
| Ключові слова: | штучний інтелект, вебресурс, пробний урок |
| Тематика (за УДК): | 0 Загальний відділ > 00 Загальні питання науки та культури > 004 Комп'ютерна наука та технологія. Застосування комп'ютера. Оброблення даних 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 372 Зміст та форма діяльності в дошкільному вихованні та початковому навчанні. Предмети усіх рівнів навчання та типів шкіл (методика) |
| Підрозділи: | Відокремлені структурні підрозділи > Сарненський педагогічний фаховий коледж |
| Користувач, що депонує: | Ірина Гаврилюк |
| Дата внесення: | 04 Бер 2026 08:29 |
| Останні зміни: | 04 Бер 2026 08:29 |
| URI: | http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/20848 |
Необхідні дії (обов’язкова авторизація)
![]() |
Перегляд елементу |



