ЧИСЛОВЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ ОБЕРНЕНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА ПРОСТОРОВІ КОНФОРМНІ ВІДОБРАЖЕННЯ КРИВОЛІНІЙНИХ ПАРАЛЕЛЕПІПЕДІВ НА ПРЯМОКУТНІ

Климюк Ю.Є. and Пригорницький Д.О. (2008) ЧИСЛОВЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ ОБЕРНЕНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА ПРОСТОРОВІ КОНФОРМНІ ВІДОБРАЖЕННЯ КРИВОЛІНІЙНИХ ПАРАЛЕЛЕПІПЕДІВ НА ПРЯМОКУТНІ. Волинський математичний вісник, 2008 (Вип.5). pp. 104-143.

[img]
Preview
Text
Климюк Ю.Є., Пригорницький Д.О..pdf

Download (10MB) | Preview

Abstract

Побудовано алгоритм знаходження розв’язку задачі на конформне відображення криволінійного паралелепіпеда, обмеженого двома еквіпотенціальними поверхнями та чотирма поверхнями течії, на відповідний прямокутний.

Item Type: Article
Additional Information: Климюк Ю.Є. Числове розв’язання обернених крайових задач на просторові конформні відображення криволінійних паралелепіпедів на прямокутні / Ю.Є. Климюк, Д.О. Пригорницький // Волинський математичний вісник. Серія прикладна математика. - Рівне : РДГУ, 2008. - Вип. 5 (14). - С. 104-143.
Uncontrolled Keywords: обернені крайові задачі, просторові конформні відображення, криволінійні паралелепіпеди, прямокутні паралелепіпеди.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки > 51 Математика > 519.6 Обчислювальна математика
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційних технологій та моделювання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 25 Mar 2021 12:00
Last Modified: 25 Mar 2021 12:00
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/5508

Actions (login required)

View Item View Item