НЕЛІНІЙНІ СИНГУЛЯРНО ЗБУРЕНІ МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСІВ ФІЛЬТРУВАННЯ

Сафоник А.П. (2007) НЕЛІНІЙНІ СИНГУЛЯРНО ЗБУРЕНІ МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСІВ ФІЛЬТРУВАННЯ. Волинський математичний вісник, 2007 (Вип.4). pp. 119-128.

[img]
Preview
Text
Сафоник А.П..pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

Побудовано нову модель процесу очищення стічної води на каркаснозасипних фільтрах шляхом „дифузійного збурення” відомої моделі Мінца, зокрема, отримано формули для характеристики співвідношення між концентраціями забруднень стічної води та фільтра. На цій основі проведено комп’ютерний експеримент.

Item Type: Article
Additional Information: Сафоник А.П. Нелінійні сингулярно збурені математичні моделі процесів фільтрування / А.П. Сафоник // Волинський математичний вісник. Серія прикладна математика. - Рівне : РДГУ, 2007. - Вип. 4 (13). - С. 119-128.
Uncontrolled Keywords: процеси фільтрування, нелінійні сингулярно збурені математичні моделі.
Subjects: 5 Математика. Природничі науки > 51 Математика > 519.6 Обчислювальна математика
Divisions: Факультет математики та інформатики > Кафедра інформаційних технологій та моделювання
Depositing User: Unnamed user with username Marchuk
Date Deposited: 26 Mar 2021 10:48
Last Modified: 26 Mar 2021 10:49
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/5546

Actions (login required)

View Item View Item