Виховання відповідального ставлення до довкілля у старших дошкільників

Маліновська Н.В. (2018) Виховання відповідального ставлення до довкілля у старших дошкільників. Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ, 2018 (2): 20. pp. 84-89.

[img]
Preview
Text
Маліновська Н. Виховання відповідалього ставлення.pdf

Download (387kB) | Preview

Abstract

У статті обґрунтованоактуальність та необхідність розв’язання проблеми виховання у дітей відповідального ставлення до довкілля в умовах закладу дошкільної освіти та родини. Представлено методику виховання у дітей старшого дошкільного віку відповідальної поведінки вприродному середовищі, визначено педагогічні умови, які сприяють оптимізації цього процесу.

Item Type: Article
Additional Information: Маліновська Н.В. Виховання відповідального ставлення до довкілля у старших дошкільників / Н.В.Маліновська // Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ : зб. наук. пр. - Рівне, 2018. - №2 (20). - С. 84-89.
Uncontrolled Keywords: довкілля, відповідальне ставлення, старші дошкільники, відповідальна поведінка
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
5 Математика. Природничі науки > 50 Загальні відомості про математичні та природничі науки > 502 Природа. Дослідження природи та її збереження. Захист навколишнього середовища (довкілля) та живої природи
5 Математика. Природничі науки > 50 Загальні відомості про математичні та природничі науки > 504 Наука про навколишнє середовище. Екологія
Divisions: Інститут психології та педагогіки > Педагогічний факультет > Кафедра педагогіки та психології (дошкільної і корекційної)
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 25 Sep 2020 10:11
Last Modified: 25 Sep 2020 10:11
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/833

Actions (login required)

View Item View Item