Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ТЕКСТОЗНАВСТВО У СИСТЕМІ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛЯ-СЛОВЕСНИКА

Антончук О.М. (2024) ТЕКСТОЗНАВСТВО У СИСТЕМІ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛЯ-СЛОВЕСНИКА. Актуальні питання та перспективи інноваційного розвитку науки та освіти в умовах євроінтеграції, 2024 (Ч.ІІ). с. 233-234.

[img] Текст
Антончук О. ЗБІРНИК_КОНФЕРЕНЦІЇ_МЕГУ_2024_2 час-233-234.pdf

Завантажити (704kB)

Анотація

Здобувачі вищої освіти повинні вміти: виявляти системний характер зумовленості типологічно позначеної сукупності мовленнєвих властивостей тексту компонентами реального комунікативного акту; класифікувати конкретні тексти, давати їх опис, зазначати характерні якості; аналізувати текст з точки зору його стильової, жанрової, структурно-семантичної та комунікативної специфіки;трансформувати текст, ущільнювати його та розгортати. Матеріал навчальної дисципліни «Текстознавство» сприяє формуванню у майбутніх учителів-словесників мовної та мовленнєвої компетентностей, достатніх для забезпечення успішного спілкування в професійній та громадській сферах.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Антончук О. Текстознавство у системі фахової підготовки вчителя-словесника / О. Антончук // Актуальні питання та перспективи інноваційного розвитку науки та освіти в умовах євроінтеграції : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 14 листоп. 2024 р.). - Рівне, 2024. - Ч ІІ. - С. 233-234.
Ключові слова: педагогічна освіта, вчитель-словесник, фахова підготовка.
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
8 Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство > 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови
Підрозділи: Філологічний факультет > Кафедра української мови
Користувач, що депонує: Unnamed user with username Marchuk
Дата внесення: 17 Лют 2025 14:29
Останні зміни: 17 Лют 2025 14:29
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/16894

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу