Інституційний репозитарій
Рівненського державного гуманітарного університету

ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ У СФЕРІ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

Матущак Г.Г. та Єфімчук О.М. та Сандульський С.М. та Легка І.П. (2025) ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ У СФЕРІ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ. Наука і техніка сьогодні, 2025 (№1). с. 740-756.

[img] Текст
nts/article/view/19288

Завантажити (14kB)
Офіційний посилання: https://doi.org/10.52058/2786-6025-2025-1(42)-740-...

Анотація

Сучасна хореографічна освіта знаходиться на перехресті між традицією та інноваціями, що дозволяє їй відповідати на виклики сучасного світу. З розвитком технологій, нових форм мистецтва і глобалізацією культурних обмінів, хореографічна освіта переживає серйозні зміни. Ці зміни виявляються не лише в контексті нових технік і стилів, а й у трансформації навчальних методик, інтеграції технологій та нових форм взаємодії між викладачами та учнями. У статті розглянуто основні інновації, які активно впроваджуються в хореографічну освіту.

Тип елементу: Стаття
Додаткова інформація (бібліографічний опис): Традиції та інновації у сфері хореографічної освіти / Г.Г.Матущак, О.М.Єфімчук, С.М.Сандульський, І.П.Легка // Наука і техніка сьогодні. - 2025. - №1 (42). - С. 740-756.
Тематика (за УДК): 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
7 Мистецтво. Архітектура. Ігри. Спорт > 79 Видовищні мистецтва. Розваги. Ігри. Спорт > 793 Відпочинок та розваги громадськості. Мистецтво руху. Танці
Підрозділи: Художньо-педагогічний факультет > Кафедра хореографії
Користувач, що депонує: Ірина Гаврилюк
Дата внесення: 14 Січ 2026 16:13
Останні зміни: 14 Січ 2026 16:13
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/20009

Необхідні дії (обов’язкова авторизація)

Перегляд елементу Перегляд елементу