КЕЙС-МЕТОД НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ НЕМОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У ВНЗ

Ясногурська Л.М. and Гачкевич О.В. (2018) КЕЙС-МЕТОД НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ НЕМОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У ВНЗ. Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін, 2018. pp. 102-104.

[img]
Preview
Text
Ясногурська Л.М., Гачкевич О.В..pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У статті розглянуто теоретичні концепції використання кейс-методу як однієї із інтерактивних методик навчання на практичних заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням у процесі підготовки студентів – майбутніх фахівців немовних спеціальностей у ВНЗ України. Визначено умови застосування інтерактивних методів навчання у професійній підготовці студентів ВНЗ. Обґрунтовано основні дидактичні умови та функції кейс-методу залежно від особливостей професійної підготовки студентів ВНЗ.

Item Type: Article
Additional Information: Ясногурська Л.М. Кейс-метод на заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням у процесі навчання студентів немовних спеціальностей у ВНЗ / Л.М.Ясногурська, О.В.Гачкевич // Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін : зб. наук. пр. : наук. записки Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту. — Рівне, 2018. - С. 102-104.
Uncontrolled Keywords: інтерактивні методи навчання, кейс-метод, професійне спрямування, мовна компетенція
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 378 Вища освіта. Університети. Підготовка наукових кадрів
8 Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство > 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови
Divisions: Рівненське музичне училище
Факультет іноземної філології > Кафедра іноземних мов
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 23 Sep 2020 11:57
Last Modified: 23 Sep 2020 11:57
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/779

Actions (login required)

View Item View Item