ВИКОРИСТАННЯ КАЗОК НА ЗАНЯТТЯХ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Романюк С.К. and Гладковська М.В. (2019) ВИКОРИСТАННЯ КАЗОК НА ЗАНЯТТЯХ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін, 2019. pp. 100-102.

[img]
Preview
Text
Романюк С.К., Гладковська М.В..pdf

Download (769kB) | Preview

Abstract

У статті обґрунтовано значення казки для дітей дошкільного віку та її використання на заняттях з англійської мови в закладі дошкільної освіти. Перераховано вимоги до відбору казкових творів, особливості роботи з казкою на заняттях англійської мови з дітьми дошкільного віку.

Item Type: Article
Additional Information: Романюк С.К. ВИКОРИСТАННЯ КАЗОК НА ЗАНЯТТЯХ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ / С.К.Романюк, М.В.Гладковськая // Актуальні проблеми філології та методики викладання гуманітарних дисциплін : зб. наук. пр. : наук. записки РДГУ. - Рівне : РДГУ, 2019. - С. 100-102.
Uncontrolled Keywords: казка, англомовна комунікативно-мовленнєва компетенція, діти дошкільного віку, заняття з англійської мови, значення, розвиток
Subjects: 3 Суспільні науки > 37 Освіта. Виховання. Навчання. Дозвілля > 373 Види загальноосвітніх шкіл
3 Суспільні науки > 39 Етнологія. Етнографія. Звичаї. Традиції. Спосіб життя. Фольклор > 398 Фольклор у вузькому значенні
8 Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство > 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови
Divisions: Факультет іноземної філології > Кафедра іноземних мов
Depositing User: Редактор
Date Deposited: 03 May 2020 12:54
Last Modified: 03 May 2020 12:54
URI: http://repository.rshu.edu.ua/id/eprint/153

Actions (login required)

View Item View Item